Новий рік без пожеж

Зимові свята стартують в Україні з 19 грудня. День Святого Миколая, потім католицьке Різдво, Новий рік, православне Різдво, Маланки та Василя. На жаль, статистика говорить про те, що саме на цей період припадає істотне зростання числа побутових пожеж. Це пов’язано, звичайно, зі встановленням в кожному будинку, а також приміщеннях громадських і комерційних закладів головного новорічного атрибуту – живої ялинки. І з недотриманням правил пожежної безпеки під час прикрашання електричними гірляндами і запуску піротехнічних засобів.

Читайте також: Валянки хенд-мейд: прікрашаємо взуття

Люблять наші люди все яскраве, красиве, гучне. У підсумку: то сарай після салюту зайнявся, то проводку в квартирі замкнуло. Особливо сумно, коли недотримання правил пожежної безпеки та відсутність перших засобів пожежогасіння (того ж вогнегасника) призводить до надзвичайних ситуацій в місці проведення дитячого свята. вогнегасник 

Як уникнути непередбаченої ситуації на «ялинці»?

Якщо свято проводиться в умовах великого скупчення людей (в школі, клубі, кафе), необхідно серйозно поставитися до протипожежного захисту місця проведення заходу.

Відповідальні особи повинні ретельно перевірити приміщення на наявність скупчень легкозаймистого мотлоху, переконатися в доступі до евакуаційних шляхів. Заздалегідь необхідно перевірити цілісність електропроводки і працездатність засобів пожежогасіння – вогнегасників, пожежної автоматики.

У приміщеннях забороняється використовувати піротехнічні засоби, іскри яких можуть спровокувати спалах. А присутні повинні пройти інструктаж з евакуації в разі такої необхідності.

Ефективним способом профілактики пожежі на новорічному святі є заміна живої ялинки штучним аналогом хорошої якості. Сучасні виробники обробляють голки синтетичних ялин і сосен спеціальними засобами, що запобігають загорянню, тому навіть за прямого впливу відкритого полум’я такі вироби не підтримують тління. вогнегасник 

Обов’язково варто придбати кілька вогнегасників. Встановіть їх периметром великої зали в спеціальних шафах (ПШ). Це допоможе швидко ліквідувати пожежу в разі загоряння. Купуйте протипожежне обладнання тільки у перевірених постачальників, тому що від цього залежить збереження майна, здоров’я і життя людей.

Компанія «ТК-Спецодяг» вітає всіх з прийдешніми святами і бажає, аби вони минули на високому організаційному і повністю безпечному рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!