Про компанію

Спецодяг в Києві – це ТК-Спецодяг, це якість за розумною ціною.

Торгову марку «Текстиль-Контакт» і його засновника Олександра Соколовського не потрібно представляти. Тому що група компаній широко відома в сегменті легкої промисловості України. Розгалужена мережа майданчиків, філій, магазинів забезпечує внутрішній ринок якісними тканинами (більше 30 000 найменувань), фурнітурою, готової текстильною продукцією. Одним з підрозділів холдингу є компанія “ТК-Спецодяг”.

ТК-Спецодяг

Підприємство «ТК Спецодяг» – одне з найбільших підрозділів холдингу «Текстиль-Контакт». Основна сфера діяльності компанії – моделювання, виготовлення і реалізація широким верствам населення:

Продукція «ТК-Спецодяг» користується на ринку стабільним попитом. Тому що відрізняється якістю, довговічністю і зручністю використання.

Спецодяг в Києві  

Профільні видання називають нас виробником №1 в Україні. Більш того, за результатами незалежних досліджень портал ТОП-9 присудив нам звання «Кращої компанії галузі 2018».

Лідерські позиції зобов’язують, тому ми ретельно продумуємо товарну лінійку. Завдяки цьому пропонуємо нашим покупцям сучасну спецодяг. вона:

  • відповідає міжнародним стандартам якості, більш того має гігієнічний сертифікат,
  • відповідає вимогам споживачів,
  • забезпечує хороший захист робітників від різних факторів,
  • шиється з якісних матеріалів, тому має великий ресурс використання.

Ми виробляємо спецодяг, робу, уніформу для охоронних підприємств, режимних установ і організацій. Так як нормативами регламентується використання на них спец. халатів, комбінезонів, штанів. Ви можете купити готовий річний або зимовий комплект спецодягу. Також ви можете замовити пошиття уніформи за власними ескізами. Наші продукти успішно конкурують із закордонними зразками. Крім того, вони коштують набагато дешевше, так як шиються на виробництві зі 100% українськими активами.

ЗІЗ від ТК-Спецодяг

Засоби індивідуального захисту – що це? Це предмети і вироби особистого користування. Вони захищають шкіру, обличчя, очі, руки і всі інші частини тіла від негативних впливів. Особливо це важливо при роботі в шкідливих умовах. Ми їх проводимо самі, тому пропонуємо купити в роздріб або оптової партією:

У каталозі ми зібрали популярні моделі робочого взуття. Тому ви можете вибрати літні туфлі або зимові утеплені чоботи і купити їх недорого.

Ми вивели виробництво на європейський рівень, тому всі товари мають сертифікати. Ми пропонуємо для комфорту і безпеки роботи тільки якісні продукти. Дізнатися більше про компанію «ТК-Спецодяг», а також про переваги співпраці ви можете у наших менеджерів по телефону. Будемо раді зустріти Вас в нашому офісі, так як ми відкриті для діалогу і плідного партнерства.