З Днем святого Миколая!

Колектив компанії «ТК-Спецодяг» від щирого серця вітає своїх колег, партнерів, покупців і всіх-всіх українців з Днем святого Миколая!

Щорічно 19 грудня в Україні відзначають це свято. У цей день дива і добра ми бажаємо вам, щоб у вашій компанії, сім’ї, будинку сталося щось дивовижне і казкове. Нехай ваші серця будуть завжди відкритими для щастя і любові, які не змусять себе чекати. Святий Миколай нехай здійснює найзаповітніші ваші мрії, надихає вас на добрі справи і зігріває любов’ю!З днем

Традиційно в Україні низка новорічних свят розпочинається саме 19 грудня. Зазвичай ялинка вже вбрана, йде підготовка до корпоративних урочистостей. У передсвятковій метушні не забудьте подбати про своїх співробітників і підлеглих. Кращим подарунком для них будуть комфортні умови роботи в новому році. А забезпечити їх ви можете, забезпечивши працівників якісним спецодягом та засобами індивідуального захисту.

Компанія «ТК-Спецодяг» рада запропонувати широкий асортимент робочої амуніції, взуття, рукавиць, респіраторів і протигазів. Замовляйте спецодяг просто сьогодні, і ми в найкоротші терміни відправимо необхідний обсяг товарів за адресою вашого підприємства.

З повагою, колектив компанії «ТК-Спецодяг».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!