Спецодяг, камуфляж для зимової риболовлі

Чим відрізняється зимова риболовля від літньої? Саме з цієї фрази починається старий анекдот. А якщо говорити серйозно, то зимова риболовля – це, в першу чергу, особлива амуніція та екіпірування. спецодяг камуфляж

Це хобі вимагає від рибалки-любителя витривалості і посидючості. А всидіти на одному місці за мінусової температури непросто. Дуже швидко мороз «забирається» під одяг і чинить дискомфорт. Це в тому випадку, якщо гардероб рибалки неправильно підібраний для зимової риболовлі.

Яким має бути спецодяг, камуфляж для тривалого перебування на вулиці взимку?

Завдання зимового одягу попередити переохолодження тіла людини. Утеплений спецодяг за своєю здатністю захищати від обмороження ділиться на 4 класи. Для клімату України відмінно підходять моделі 2-го класу, що забезпечують тепло за температури до – 18 градусів за Цельсієм і швидкості вітру в 3,6 метри на секунду.

Прикладом такого спецодягу є штани утеплені. Купівля утепленого костюму або утеплених штанів і куртки окремо дозволить відмовитися рибалці від вдягання одразу декількох «треників», гамаш й іншого одягу, який непогано підходить для коротких прогулянок, але абсолютно не захистить від переохолодження за тривалого перебування на морозі.

Сучасний утеплений спецодяг розробляється з акцентом на теплоізоляцію.

  • Матеріалом теплозахисту служить ватин або порожнисті синтетичні волокна з низьким показником теплопровідності.
  • Зимові штани і куртка мають вільний крій, що забезпечує комфорт рухів і підвищує теплозахисні властивості.
  • На штанинах брюк і рукавах курток передбачаються манжети на «липучці», що дозволяють запобігти задуванню морозного повітря під одяг.
  • Модель хорошої зимової куртки повинна мати капюшон, який стане додатковою (до шапки) захистом голови від низької температури повітря.

Ці вимоги до зимового спецодягу в повній мірі відповідають умовам зимової риболовлі, яка передбачає тривалий нерухоме стан людини, що переривається періодичними епізодами високої активності.

Взуття, рукавички, головний убір для зимової риболовлі також підбираються з особливою ретельністю. Обов’язково враховується їх здатність утримувати тепло. Тільки в повному комплекті черевики, куртка, штани, захист голови і рук зможуть забезпечити зручність рибалці, попередити переохолодження або навіть обмороження. І не обов’язково витрачати на такий комплект величезні гроші. У магазині компанії «ТК-Спецодяг» ви знайдете всі необхідні товари за мінімальною вартістю.

Піклуйтеся про своє здоров’я. Правильно підібраний одяг зробить ваше перебування на зимовій річці комфортним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!